Kontakt

Om du önskar skriva till oss kan du antingen klicka här eller så kan du kontakta specifik person enligt kontaktuppgifterna nedan.

Kimmos Måleri AB
Strömslundsgatan 3
507 62 BORÅS
Växel: 033-13 10 59
E-post: info@kimmos.se

Regionkontor:
Eckens väg 28
433 33 Partille
Tel. 031-712 74 60

En direktkontakt med rätt person gör det enklare!

Kimmos Måleri finns i Borås och Göteborg.
Nedan finner du direktnummer och e-post till våra kontaktpersoner.

Kimmo Komulainen
VD
Tel: 0705-13 10 59
kimmo@kimmos.se

Maritta Komulainen
HR / Ekonomi
Tel: 0702-70 22 25
maritta@kimmos.se

michael

Michael Assmundson
Platschef – Göteborg
Tel: 0739-17 20 50
michael@kimmos.se

jocke

Joakim Berggren
Platschef – Borås
Tel: 0736-82 84 66
joakim@kimmos.se

madeleine

Madeleine Dower
Tjänsteledig
Arbetsledare – Göteborg
Tel: 0736-822083
madeleine@kimmos.se

oskar

Oskar Komulainen
Kalkyl
Tel: 0736-44 00 24
oskar@kimmos.se